Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Одземени 49 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Adobe_PDF_Icon.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пор...
с
с (Бришење на "Adobe_PDF_Icon.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пор...)
{{ Infobox file format
| name = Portable Document Format (PDF)
| icon = [[Податотека:Adobe PDF Icon.svg|220px]]
| logo =
<!-- the image in this infobox is a candidate for conversion to SVG,