Разлика помеѓу преработките на „Сони Колбрели“

Додадени 8 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(нова страница)
 
| role = Возач
| ridertype =
| proyears = 2009–2011<br>2010<br><br>2011<br><br />2012–
| proteams = Залф Дезире Фиор<br>→{{ct|CSF|2010}} ''(стажант)''<br>→{{ct|CSF|2011}} ''(стажант)''<br />{{ct|CSF|2012}}
| majorwins =