Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 103 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 84 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q914 (translate me))
с
<noinclude>
 
{{commonscatрв|Volgograd}}
 
 
{{Русија}}
{{Градови-херои на СССР}}
 
[[Категорија:Никулци за Русија<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Градови во Русија]]
[[Категорија:Градови-херои на СССР]]
 
{{Link GA|ru}}