Категорија:Влашки јазик: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Јазици во Србија со помош на HotCat)
сНема опис на уредувањето
 
{{Катпов}}
[[Категорија:Власи]]
{{рв|Aromanian language}}
 
[[Категорија:Власи|Јазик]]
[[Категорија:Источноромански јазици]]
[[Категорија:Јазици во Албанија]]