Андријана Јаневска: Разлика помеѓу преработките

Додадени 102 бајти ,  пред 8 години
*Моја библија- 2001
*Ден - 2006
*Македонски рози (етно со МИТАН) - 2008
*Приказна за едно моме (етно со МИТАН) - 2009
*Ѕвездичка мала (христијански песни) - 2010
*Кога си среќен (детски песни) - 2011
*Патување на полноќ (етно со МИТАН) - 2013
 
== Синглови ==
Анонимен корисник