Википедија:Селска чешма: Разлика помеѓу преработките

→‎Request for translation: ново заглавие
(→‎Request for translation: ново заглавие)
</div>
<!-- Пораката ја испрати Корисник:AKoval (WMF)@metawiki преку списокот на http://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=IEG/MassMessageList&oldid=7675744 -->
 
== Request for translation ==
 
== Request for translation ==
Dear colleagues, please translate the article [[:en:Ryhor Baradulin]]. Thank you in advance. --[[User:Rymchonak|Rymchonak]] <small>([[User talk:Rymchonak|разговор]])</small> 12:39, 3 март 2014 (CET)
10

уредувања