Разлика помеѓу преработките на „Петерско Езеро“

Додадени 58 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
* [http://www.birdlife.org/datazone/sites/index.html?action=SitHTMDetails.asp&sid=1016&m=0]
 
 
[[Категорија:Езера во Грција]]
{{Езера во Егејска Македонија}}
 
[[Категорија:Езера во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Езера во Грција]]