Разлика помеѓу преработките на „Герд Милер“

Додаден 2.851 бајт ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | name = Герд Милер | image = Податотека:BOMBERGERDMUELLER.JPG|230px|...
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | name = Герд Милер | image = Податотека:BOMBERGERDMUELLER.JPG|230px|...)
(нема разлика)