Разлика помеѓу преработките на „Фотографија“

Додадени 48 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Branches of the visual arts}}
 
[[CategoryКатегорија:Photography| 01]]
[[CategoryКатегорија:French inventions]]
[[CategoryКатегорија:1822 introductions]]
[[CategoryКатегорија:Optics]]