Разлика помеѓу преработките на „Тоновас“

Додадени 24 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2330097 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
{{coord|07|22.36|N|151|52.30|E|display=title}}
 
[[CategoryКатегорија:Острови во Чук]]
[[CategoryКатегорија:Општини во Чук]]
 
{{Микронезија-никулец}}