Тепелена (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 35 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q202656 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
{{Албанија-никулец}}
[[CategoryКатегорија:Окрузи во Албанија]]
 
{{Окрузи во Албанија}}