Табитеуеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 15 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1059267 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Кирибати}}
 
[[CategoryКатегорија:Гилбертови Острови]]