Разлика помеѓу преработките на „Синдски јазик“

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Јазици во Пакистан}}
 
[[CategoryКатегорија:Синдски јазик|*]]