Разлика помеѓу преработките на „Палауански јазик“

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (fixing dead links)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
}}
 
[[CategoryКатегорија:Сундско-сулавески јазици]]
[[Категорија:Јазици во Палау]]