Разлика помеѓу преработките на „Мокил“

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2288241 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
{{Микронезија-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Општини во Понпеј]]