Разлика помеѓу преработките на „Машка кошаркарска репрезентација на Швајцарија“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q689172 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{ФИБА Европа}}
 
[[CategoryКатегорија:Кошарка во Швајцарија]]
[[CategoryКатегорија:Кошаркарски репрезентации|Швајцарија]]