Машка кошаркарска репрезентација на Германија: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 28 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q164592 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{ФИБА Европа}}
 
[[CategoryКатегорија:Кошаркарски репрезентации|Германија]]
[[CategoryКатегорија:Кошарка во Германија]]