Разлика помеѓу преработките на „Богослужбен јазик“

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{видови јазици}}
 
[[CategoryКатегорија:Литургиски јазици|*]]