Разлика помеѓу преработките на „Копер“

Додадени 24 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Словенија-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Словенија]]
[[CategoryКатегорија:Општини во Словенија]]