Кејгаски јазик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3409311 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{нило-сахарски-јазици-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Кадуски јазици]]