Разлика помеѓу преработките на „Кашмирски јазик“

Додадени 48 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Јазици во Пакистан}}
 
[[CategoryКатегорија:Дардски јазици]]
[[CategoryКатегорија:Јазици во Пакистан]]
[[CategoryКатегорија:Јазици во Индија]]
[[CategoryКатегорија:Џаму и Кашмир]]