Разлика помеѓу преработките на „Ирански јазици“

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 65 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q33527 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Ирански јазици}}
 
[[CategoryКатегорија:Ирански јазици|*]]