Разлика помеѓу преработките на „Европско првенство во ракомет за мажи 1998“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Европски ракометни првенства}}
 
[[CategoryКатегорија:1998 во ракометот]]
[[CategoryКатегорија:1998 во Италија]]
[[CategoryКатегорија:Европски првенства во ракомет за мажи]]
[[CategoryКатегорија:Спортски настани во Италија]]