Разлика помеѓу преработките на „Грб на Перу“

Додадени 24 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 38 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4530 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Јужна Америка по тема|Грб на}}
 
[[CategoryКатегорија:Државни грбови во Јужна Америка|Перу]]
[[CategoryКатегорија:Национални симболи на Перу]]