Разлика помеѓу преработките на „Гегиско наречје“

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 18 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q181037 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Јазик-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Албански јазик]]