Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 32 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q207801 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Општини во Босна и Херцеговина}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Босна и Херцеговина]]
[[CategoryКатегорија:Општини во Босна и Херцеговина]]
 
{{Link FA|sr}}