Разлика помеѓу преработките на „Балтословенски јазици“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{ИЕ-јазик-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Балтички јазици]]
[[Категорија:Словенски јазици]]