Разлика помеѓу преработките на „Арена Златорог“

Додадени 48 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{FIBA EuroBasket 2013}}
 
[[CategoryКатегорија:Handball venues]]
[[CategoryКатегорија:Indoor arenas in Slovenia]]
[[CategoryКатегорија:FIBA EuroBasket 2013 venues]]
[[CategoryКатегорија:Basketball venues in Slovenia]]