Разлика помеѓу преработките на „Јелгава“

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 44 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q179830 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Летонија}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Латвија]]