Разлика помеѓу преработките на „Алисон Пино“

Додадени 94 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Алисон Пино | image = | nationality = {{flagicon|FRA}} Францу...)
 
| name = Алисон Пино
| image =
[[Податотека:Алисон Пино.jpg|316 x 211px|мини|Алисон Пино]]
| nationality = {{flagicon|FRA}} Французинка
| birth_date = {{birth date and age|1989|5|2|df=y}}
4

уредувања