Разлика помеѓу преработките на „Јехуда Амихај“

Додадени 70 бајти ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с (deadlink fix: fixed hostname of google cache)
с
 
==Белешки==
{{reflistнаводи|3}}
 
 
{{Добитници на златенЗлатен венец}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Амихај, Јехуда}}
[[Категорија:Израелски поети]]
[[Категорија:Добитници на златенЗлатен венец на Струшките вечери на поезијата]]