Струшки вечери на поезијата: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
 
{{Добитници на златенЗлатен венец}}
 
[[Категорија:Струшки вечери на поезијата| ]]