Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Кирил и Методиј““

→‎Дипломци: поправки
с (Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q589636 (translate me))
(→‎Дипломци: поправки)
* [[Борис Трајковски]] - Втор [[Претседател на Република Македонија]]
* [[Бранко Црвенковски]] - Трет [[Претседател на Република Македонија]]
* [[Никола Груевски]] - [[Премиер на Република Македонија]]
* [[Зоран Јолевски]] - Македонски амбасадор во САД
 
529

уредувања