Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Петка и Св. Недела“ - Тетово“

с
нема опис на уредувањето
с
{{Инфокутија за црква на Македонската Православна Црква
|име=Св. Петка и Св. Недела
|слика= St. Petka Tetovska 10.JPG
|големина на слика=
|опис=