Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Пет столба“

с
Бот Додава: sco:Wikipedia:Five pillars
(средување, поправање на граматички грешки)
с (Бот Додава: sco:Wikipedia:Five pillars)
[[roa-tara:Wikipedia:Cinque pilastri]]
[[ru:Википедия:Пять столпов]]
[[sco:Wikipedia:Five pillars]]
[[sk:Wikipédia:5 pilierov]]
[[sl:Wikipedija:Pet stebrov]]
59.415

уредувања