Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ceb:Papa Eleuterio
[[bg:Елевтерий]]
[[ca:Eleuteri I]]
[[ceb:Papa Eleuterio]]
[[cs:Eleutherus]]
[[da:Pave Eleuterius 1.]]
43.100

уредувања