Педофилија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 122 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 55 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8388 (translate me))
Нема опис на уредувањето
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.registarnapedofili.mk/ Регистар за педофили на Република Македонија]
* [http://www.stop-pedofilija.org.mk/ Стоп педофилија] - страница посветена на борба со педофилијата {{mk}}