Отвори го главното мени

Промени

Додадени 36 бајти, пред 11 година
с
Бот Додава: no:Autokrati, sl:Avtokracija
[[lt:Autokratija]]
[[nl:Autocratie]]
[[no:Autokrati]]
[[pl:Autokracja]]
[[pt:Autocracia]]
[[sh:Autokracija]]
[[simple:Autocracy]]
[[sl:Avtokracija]]
[[sr:Аутократија]]
[[sv:Autokrati]]
916

уредувања