Разлика помеѓу преработките на „Автократија“

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: no:Autokrati, sl:Avtokracija
с (ова не е блог)
с (Бот Додава: no:Autokrati, sl:Avtokracija)
[[lt:Autokratija]]
[[nl:Autocratie]]
[[no:Autokrati]]
[[pl:Autokracja]]
[[pt:Autocracia]]
[[sh:Autokracija]]
[[simple:Autocracy]]
[[sl:Avtokracija]]
[[sr:Аутократија]]
[[sv:Autokrati]]
916

уредувања