Разлика помеѓу преработките на „Андреа Лекиќ“

нема опис на уредувањето
{{Infobox handball biography
| name = Андреа Лекиќ
| image = [[Податотека:Andrea LekicAndreaLekic.jpg|220px]]
| fullname = Андреа Лекиќ
| nationality = [[Србинка]]
142

уредувања