Разлика помеѓу преработките на „Ина Суслина“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
{{Infobox handball biography
| name = Ина Суслина
| image = [[Податотека:Gandbolsuslina.jpg|220px]]
| fullname = Ина Суслина
| nationality =
142

уредувања