Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Country IOC alias IOA“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: Индивидуални олимписки игри<noinclude> IOA </noinclude>)
 
с
Индивидуални олимписки игриспортисти<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за олимписки игри|IOA]]
</noinclude>