Разлика помеѓу преработките на „Џон Ф. Кенеди“

с (Отстрането уредувањето на 217.196.205.208 (разговор), вратено на последната верзија на McZusatz)
== Наводи ==
{{наводи}}
 
 
{{САД-политичар-никулец}}
 
{{Претседатели на САД}}
 
{{DEFAULTSORT:Кенеди, Џон Фицџералд}}