Разлика помеѓу преработките на „Клиф Бартон“

Одземени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Cliff_Burton_1.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пор...
с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188973 (translate me))
с (Бришење на "Cliff_Burton_1.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пор...)
{{Infobox musical artist
| name = Клиф Бартон
| image = Cliff Burton 1.JPG
| caption = Портрет на Клиф Бартон
| image_size = 220px