Разлика помеѓу преработките на „Вудро Вилсон“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
Vasil1234 ја премести страницата Вудро Вилсон на Вилсон Вудро
(Создадена страница со: Томас Вудроу Вилсон е роден во Стентон-Вирџинија на 28 декември 1856 а починал во Ваши...)
 
с (Vasil1234 ја премести страницата Вудро Вилсон на Вилсон Вудро)