Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Одземени 69 бајти ,  пред 7 години
с
с
с (oтстранета Категорија:Доминиканска Република со помош на HotCat)
 
[[Категорија:Главни градови во Средна Америка|Санто Доминиго]]
[[Категорија:Доминиканска Република]]
[[Категорија:Градови во Доминиканска Република]]
[[Категорија:Санто Доминго]]