Разлика помеѓу преработките на „Марсеј“

Одземени 155 бајти ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на 92.53.33.9 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06
с (Отстрането уредувањето на 92.53.33.9 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
 
== Историја ==
 
дсадасдасдасдасдсадасдсадасасдсдадсадсад<noinclude></noincl<abbr title="Опис">== Поврзано ==</abbr>ude>
 
== Економија ==
143

уредувања