Разлика помеѓу преработките на „Катета“

Одземени 95 бајти ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на 77.29.239.100 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
с (Отстрането уредувањето на 77.29.239.100 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
[[Категорија:Елементарна геометрија]]
[[Категорија:Триаголници]]
Немате си врскаааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
143

уредувања