Разлика помеѓу преработките на „Распнување на крст“

с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q3235597
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3235597)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q3235597)
 
[[Категорија:Егзекуција]]
 
[[no:Korsfestelse]]
[[simple:Crucifixion]]
[[zh-yue:釘十字架]]
126.981

уредување