Разлика помеѓу преработките на „Македонија и Берлинскиот конгрес“

с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1048169
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1048169)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1048169)
 
[[Категорија:Македонија под Османлиска власт]]
 
[[no:Traktaten i Berlin, 1878]]
[[simple:Treaty of Berlin of 1878]]
126.550

уредувања