Разлика помеѓу преработките на „Карсон Сити“

Одземени 29 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q40881
с (Bot: Migrating 78 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q40881 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q40881)
[[Категорија:Градови во Невада]]
[[Категорија:Главни градови на американските сојузни држави]]
 
[[eo:Carson City (Nevado)]]
126.447

уредувања